ویدئو پروژکتور استوک

 

مانیتور استوک چیست؟

مانیتور استوک چیست؟

اگر می خواهید تصاویری را بر روی پرده ی سفید و یا دیوار سفیدی نمایش دهید از وسیله ای به نام ویدئو پروژکتور ( Video projector) استفاده کنید. امروزه با خرید ویدئو پروژکتور استوک دستگاهی با همان کیفیت و همان کارایی دستگاه نو خریداری کنید. اشتباه فکر نکنید وسایل برقی استوک اصلا به معنای کارکرده و دست دوم نیستند و از قطعات معتبری در آن ها استفاده شده است.

اولین دستگاه ویدئو پروژکتور تعدادی عکس های به هم چسبیده را با سرعتی در حدود یک بیست و چهارم ثانیه بر روی پرده نشان می داد. ممکن است نام هایی مانند دیتا پروژکتور، پروجکشن، مالتی مدیا و یا پروژکتور به گوش تان بخورد؛ این ها نام های دیگر ویدئو پروژکتور می باشند.

می توان گفت که ویدئو پروژکتور یک دوربین معکوس است یعنی دقیقا برخلاف یک دوربین عمل می کند؛ به جای این که نور را دریافت کند، نور را از لنز بیرون می فرستد. ویدئو پروژکتورها از نظر نوع استفاده شان به سه گروه زیر تقسیم می شوند:

  1. جیبی( پیکو)؛ قابل حمل است و به راحتی می توان آن را بر روی سه پایه های عکاسی رومیزی سوار کرد و استفاده کرد.
  2. خانگی: کنتراست بالایی دارد و همین ویژگی باعث می شود که تصویر بهتری را نمایش دهد.
  3. چند رسانه ای: بزرگترین نوع ویدئو پروژکتور می باشد و بسیار مجهز تر است و قابلیت انجام چنین کارهایی را نیز دارد: ارائه و نمایش پاورپوینت بر روی پرده، نمایش کلیپ های ویدیویی و اسلاید.

تقسیم بندی دیگر ویدئو پروژکتور از نظر تکنولوژی نوع لامپ آن می باشد که عبارت است از: LED , DLP ,LCD

مزایای استفاده از کالای استوک:

در ایران به کالای استفاده شده و دست دوم نام کالای استوک را می دهند در صورتی که در فرهنگ انگلیسی و آمریکایی استوک یعنی ذخیره شده و انبار شده. یکی از پرکاربرد ترین کالا های استوک، ویدئو پروژکتور استوک می باشد.

بین کالای دست دوم و استوک زمین تا آسمان تفاوت است؛ کالای دست دوم در فرهنگ ما دیگر هیچ گونه کیفیت و رنگ و رویی ندارد و تا جایی که ممکن بوده است از آن استفاده شده؛ در حالی که کالای استوک کالایی است در حد نو و آکبند است؛ زیرا قبل از فروش کاملا تعمیر شده است.

گاهی در کشورهای بزرگ آمریکایی و اروپایی کالاهایی را که برگشت می خورند را با نام کالای استوک به حراج می گذارند. کالاهای استوک درجه بندی دارند؛ A,B,C,D و کالاهایی که برچسب A را می گیرند یعنی از کیفیت بالایی همانند کالای نو و استفاده نشده برخوردارند و در اصل اصلا استفاده نشده اند.

ویدئو پروژکتور استوک چیست؟

ویدئو پروژکتور استوک چیست؟

در بسیاری از کشورهای پیشرفته برای هر قطعه ای عمری تعریف شده؛ پس قبل و یا هنگام به پایان رسیدن آن تاریخ مصرف، آن کالاها با کالاهای نو تعویض شده و توسط تکنسین ها و متخصصان چک می شوند و تمام قطعات فرسوده و خراب شده ی آن ها تعویض می شوند و به کشور های دیگر با نام کالای استوک فروخته می شوند.

پس اگر از فروشنده ی کالای استوک مطمئن باشید تقریبا با کالایی در حد نو ولی ارزانتر روبرو خواهید بود.

با خرید کالای استوک می توانید این شانس را داشته باشید که با هزینه ای کمتر کالایی را خریداری کنید که همان کارکرد و همان کیفیت دستگاه نو را دارد.

کالا های استوک بیشتر از کشور های پیشرفته وارد می شوند پس کیفیت بالایی دارند، چون دائما تعمیر می شوند.

ویدئو پروژکتور استوک:

همانطور که توضیح داده شد یک کالای استوک برقی می تواند در حد نو کیفیت داشته باشد. پس می توانید ویدئو پروژکتور استوک را بسیار ارزان تر و مناسب تر از آکبند و نو خریداری کنید.

اکنون که تصمیم تان را گرفته اید و مابین خرید ویدئو پروژکتور استوک و آکبند، یکی را انتخاب کرده اید وقت آن است که نمایندگی ها و مراکز مهم فروش استوک و آکبند را شناسایی کنید. یکی از این مراکز مهم در شیراز فروشگاه اینترنتی ایرانیان لپ تاپ است که می توانید با خیالی آسوده، ویدئو پروژکتور با قیمتی باور نکردنی را به خانه و محل کارتان هدیه کنید.