چه چیزی باعث موفقیت ما شده است

درباره ایرانیان لپ تاپ

مجموعه ایرانیان فعالیت خود را در سال ۱۳۹۰ در زمینه تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر با نام کلینیک لپ تاپ و پی سی ایرانیان آغاز نمود و پس از کسب تجربیات مختلف در زمینه تعمیرات وارد بازار لپ تاپ دست دوم شد.

با توجه به کاهش قدرت خرید مردم در سال های اخیر مجموعه ایرانیان تصمیم گرفت بصورت تخصصی تر در زمینه تجهیزات کامپیوتری دست دوم فعالیت نماید و در این راستا توانست از سال ۹۱ بصورت مستقیم کالاهای مورد نیاز را از کشور امارات؛ بازار اصلی کالاهای استوک بصورت عمده وارد نماید.

با توجه به تجربه کارشناسان این مجموعه در زمینه تعمیرات، تمامی دستگاه‌ها در کشور مبدأ توسط کارشناسان بصورت کامل تست و بهترین دستگاهها از بین تعداد بسیار زیادی انتخاب می‌گردید.

با توجه به حساسیت مجموعه در انتخاب بهترین کالا در هنگام خرید، ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان و اعتماد مشتریان در سال های متمادی کم کم فروشگاه ایرانیان بعنوان وارد کننده لپ تاپ، کامپیوتر و سایر لوازم کامپیوتری دست دوم در کشور بین همکاران سایر شهرها شناخته شد. با شروع فعالیت گسترده در سطح کشور، دیگر خریدهای ماهیانه توان پاسخگویی مشتریان را نداشت. بنابراین مجموعه ایرانیان از سال ۹۵ تصمیم به استقرار کارشناس بصورت دائمی در کشور امارات و خرید بدون واسطه از کشورهای اروپایی و آمریکایی گرفت.

تمامی کالاهای ارائه شده در وبسایت استوک (دسته دوم) میباشد و طبق قوانین و شرایط تعیین شده به مشتری تحویل یا برای مشتری ارسال میشود.

در حال حاضر فروشگاه ایرانیان دارای دو شعبه در شیراز و یک شعبه در کشور امارت است که پاسخگوی مشتریان خرده و عمده می‌باشد.

مقالات کاربردی

خدمتی رایگان

100
محتوای یونیک

مشاوره تلفنی رایگان

پاسخگوی شما هستیم

10000
تماس پاسخ داده شده

محصولات اورجینال و با کیفیت

تمایز در خرید

9000
سفارش موفق

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

90000
کیلومتر طی شده