آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های ایرانیان لپ تاپ بوده است و ایرانیان لپ تاپ در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد و از این بابت تمامی محصولات استوک قبل از ارسال چندین بار مورد تست و بازبینی قرار میگیرند. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.  یکی از تفاوت های اساسی ایرانیان لپ تاپ با سایر فروشندگان لوازم کامپیوتری دست دوم، ارسال عکس کالای شما از طریق پیام رسان ها قبل از ارسال سفارش شماست، بنابراین در صورت مغایرت ظاهری محصول با عکس ارسال شده از قبل، امکان مرجوع کالا از سمت مشتری وجود دارد و همینطور کلیه محصولات 7 روز مهلت تست سخت افزاری دارند و درصورتی که در طول این هفت روز متوجه ایرادی در محصولی که سفارش داده اند بشوند، میتوانند با ایرانیان لپ تاپ تماس گرفته و با هماهنگی سفارش خود را مرجوع کنند.

 

شرایط بازگرداندن کالا

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

 

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

– اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا، به ایرانیان لپ تاپ اطلاع داده شود.

– این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.

 

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

– وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش ایرانیان لپ تاپ از طریق تلفن یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

– اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

 

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

– آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش ایرانیان لپ تاپ از طریق تلفن یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

 

– اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 3 روز‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

– هزینه های مربوط به حمل، بسته یندی و ارسال کالای مرجوعی به عهده خریدار می باشد.

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.

– آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش ایرانیان لپ تاپ اطلاع داده شود.

– با توجه به بسته بندی ایمن همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و ایرانیان لپ تاپ تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

– در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا بررسی و ارسال مجدد به ایرانیان لپ تاپ انجام شود.

 

توجه:

پس از بررسی کالا های مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از  تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد ایرانیان لپ تاپ در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت ایرانیان لپ تاپ در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسوولیتی نخواهد داشت.